Літати в бізнес-класі лікар прописав: стюардеси розповіли, на що йдуть люди, аби змінити економ

Літати в бізнес-класі лікар прописав: стюардеси розповіли, на що йдуть люди, аби змінити економ
 
У деяких літаках різниця між економом і бізнес-класом досить разюча й, виявляється, чимало пасажирів намагаються з одного непомітно прошмигнути в другий. Непоміченими не залишаються... Тож як виправдовуються пасажири й що вигадують, аби летіти з комфортом - розповідають стюарди та стюардеси. 
 
Як виявилося, одні намагаються сховатися під ковдрою, сподіваючись, що їх не помітять, а інші виправдовуються тим, що, мовляв, так «прописав лікар». Чи існують якісь рецепти, які б спрацювали?
Поширеною мудрістю серед бортового персоналу лишається твердження, що гарантованої тактики не існує. Однак, є й ті пасажири, які стверджують, що постійно добиваються свого.
Ховатися під ковдрою – найбільш поширений сценарій для проникнення з економ-класу у «вищий світ». Але, як сказала одна стюардеса: «Це все ж таки не плащ-невидимка». Коли вона ловить таких хитрунів, вони у відповідь на прохання показати посадковий талон зазвичай питають: «Чому не можна лишитися, якщо ніхто тут не сидить?». Інший член екіпажу пригадав випадок, коли пасажир перебрався у бізнес-клас, а потім виправдовувався тим, що він нібито «заблукав». Деякі хитруни навіть показували рецепт від лікаря, в якому було написано, що цей конкретний пасажир повинен літати бізнес-класом і ніяк інакше. Але стюардеси радять таким сплатити повну вартість дорожчого квитка, а потім звернутися до страхової по відшкодування. Один стюард розповів виданню про випадок, коли пасажир просунув голову крізь штору між економ і бізнес-класом, а потім попросив склянку вина, сподіваючись, що це спрацює і він так зможе отримати щось смачненьке. Це не спрацювало.
За словами засновника компанії Fly Guy’s Cabin Crew Lounge Джея Роберта, для деяких мандрівників спроба проникнути в бізнес-клас – це така весела гра. Але він застеріг, щоб стюарди і стюардеси не сприймали це так само. Адже наслідки можуть бути серйозними. «Ці місця – це продукт, який ми продаємо. А коли хтось бере товар і не платить за нього, це називається крадіжкою», - пояснив він.
Найчастіше покаранням за таке шахрайство стає приниження. Коли хитрунів ловлять і супроводжують їх до дешевого місця, за яке вони заплатили, бортові працівники часто гучно говорять, щоб усі пасажири почули, за що його проводять до місця, де йому слід сидіти насправді. Але можна натрапити і на більш сувору стюардесу. Тоді при виході після польоту пасажира можуть зустріти і попросити доплатити за шик, з яким він незаконно летів.

Статья была интересной?
Поделитесь публикацией со своими друзьями!

Новости по теме

Последние новости

Вчера, 2020-11-30
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Новости ТОП-7

Досуг

Где лучше покупать семена овощей в Украине?
Садоводы за несколько месяцев готовятся к посадочному сезону. Однако на первый план выходит не обработка земли на участке, а покупка посадочного материала. Узнайте, где пробрести семена овощей проще и выгоднее и воспользуйтесь оптимальным вариантом.
Вчера, 18:1287
Полиграфкомбинат «Украина»: какие трудности приходилось преодолевать предприятию работая над печатью бланков для государства
Когда вы ищете, где делается печать бланков, Киев предлагает огромный выбор мест, где можно выполнить заказ на изготовление разнообразной полиграфической продукции. 
Вчера, 18:10105
В каких интернет-магазинах Украины покупать технику: рейтинг
Покупки в интернет-магазинах давно стали очень популярными. Многие отдают предпочтение именно такому шопингу. Это быстро и максимально комфортно. Да и позволяет сэкономить не только время, но и деньги.
Вчера, 13:11108
Министр Алексей Чернышов: Внедрение энергоэффективности позволит сберечь ресурсы на развитие регионов
Энергоеффективность является одним из ключевых направлений Минрегиона, в том числе в рамках региональной политики.
Вчера, 10:21115
Уместность контекстной рекламы: скупой теряет дважды
В современном бизнесе реклама играет если не решающую, то однозначно ключевую роль. Но определённая категория владельцев сайтов пренебрегает возможностями таких инструментов, как контекстная реклама.
28-ноя-2020, 22:35347
Монтаж мансардных окон: с чего начать?
Мансардные окна и их монтаж: На что обратить внимание при установке окон в крыше? 
28-ноя-2020, 22:23164

События

Карантин выходного дня продлевать Минздрав не планирует
Министр здравоохранения Украины Максим Степанов заявил, что ведомство не намерено продлевать карантин выходного дня.
Вчера, 20:1075
Мендель заявила что возможность локдауна сохраняется, но точной даты нет
В Украине сохраняется возможность введения полного локдауна для борьбы с распространением коронавируса.
Вчера, 20:0877
Санкции против России за распространение фейков готовит ЕС
Европейская комиссия готовится предложить, чтобы Евросоюз впервые ввел санкции против России или Китая за распространение фейков.
Вчера, 20:0662
Экс-главу ФРС на пост министра финансов США выдвинет Байден
Избранный президент США Джо Байден определился с кандидатом на пост министра финансов.
Вчера, 20:0469
В пик второй волны коронавируса вошла Грузия
Грузия вошла в пик второй волны распространения коронавируса.
Вчера, 17:20107
Электронный аудит налогоплательщиков могут ввести в Украине
В Украине подготовили концепцию внедрения электронного аудита налогоплательщиков.
Вчера, 17:17105