Як розважити себе, коли довго подорожуєш в авто?!

Як розважити себе, коли довго подорожуєш в авто?!
Дорога у відпустку для багатьох з нас виходить далекою і тому не завжди комфортною. Як з користю витратити години, які відокремлюють нас від моря, гір та інших місць, куди ми їдемо на відпочинок?
Кілька годин в замкнутому просторі автомобільного салону можуть виявитися справжнім випробуванням для нас,. Адже ми рвемося з духоти квартир і офісів до свободи відпускного тижня. Між тим, цей час можна провести з великою користю – правда, якщо трохи підготуватися.
В певних видах колективу краще заздалегідь подбати про сценарій спільного перебування в одному авто.
- Поговоріть з дитиною. Мало хто з працюючих співгромадян проводить зі своїми дітьми так багато часу поспіль, як по дорозі на відпочинок. Використовуйте поїздку, щоб стати ближче один до одного. Правда, якщо ваше чадо знаходиться в безкомпромісному підлітковому віці, до довірчої бесіди краще підготуватися. Наприклад, почитати що-небудь про речі, якими захоплюється дитина: певна рок-група, топові смартфони, гіроборди, мопеди тощо.
- Прочитайте книгу. Напевно є книга, про яку ви чули, але прочитати яку не було часу. Якщо дозволяє рівень комфорту автомобіля, який вас везе, прочитайте що-небудь корисне – для роботи, для душі або, що називається, для загального розвитку. На читання он-лайн з планшета або смартфона покладатися не варто, оскільки мобільним інтернетом хоча б класу 2G (EDGE) покриті далеко не всі українські автошляхи.
- Візьміть на себе роль гіда місцевості, де проїжджає ваш екіпаж. На безлічі туристичних або краєзнавчих сайтів напевно знайдеться щось цікаве або про природу, або про історію, або про видатних особистостей кожного краю.
Сучасні технології надають всі можливості для індивідуальних розваг, але коли вже вся сім'я зібралася разом, краще використовувати цю можливість для спілкування.
- Наведіть порядок в ноутбуці. Нерозібрані фотосесії, перемішані файли, дублюючі одна одну папки... можливо, саме в дорозі вам вдасться розкласти все по поличках. Щоправда, потрібно, щоб у вас був ноут з потужною батареєю, або автомобіль з розеткою живлення 220В.
- Розплануйте майбутню відпустку. Поки автомобіль везе вас на відпочинок, дістаньте блокнот або смартфон і розпишіть по днях хоча б частину бажань, які у вас накопичувалися протягом цілого робочого року: де побувати, де скупатися, що побачити і як сфотографуватися. Відпустка завжди виявляється коротше очікуваного, і зафіксовані на папері плани допоможуть вам використовувати ці дні з максимальною користю.
Якщо в автомобілі подорожує численна команда, водій повинен бути вдвічі уважним. Питання як скрасити довгу дорогу його не стосується.
У пошуках, чим зайняти себе в дорозі, не забудьте про міркування безпеки. Розваги пасажирів не повинні заважати водієві, тому намагайтеся не шуміти і не обговорювати щось, що вимагає візуальної уваги: фільм у відеоплеєрі, фото в смартфоні, пейзажі за вікном. Інша крайність – сонне царство в салоні – теж не дуже добре. Краще, якщо сидячий біля водія пасажир не буде спати і весь час підтримуватиме з драйвером розмову на цікаву для нього тему. Хтось один з екіпажу може записатися в штурмани: визначення правильної дороги, обговорення раціональності маршруту та критика GPS-картографії – вдячні теми для автомандрівників початку ХХІ століття.

 


Статья была интересной?
Поделитесь публикацией со своими друзьями!
 

Новости по теме

Последние новости

Вчера, 2020-06-03
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Новости ТОП-7

Досуг

Шуруповерт сетевой и аккумуляторный? Что лучше выбрать для дома
Для вкручивания, выкручивания шурупов, саморезов, гаек используется не только обычная отвертка, но и более современные виды инструментов – шуруповерты
Вчера, 17:32107
Внедорожник напрокат — удобно, выгодно, престижно
В компании NarsCars имеется широкий выбор внедорожников средней тоннажности. Все машины поддерживаются в исправном состоянии и проходят постоянную проверку, поэтому не подведут в любой ситуации.
2-июн-2020, 15:50130
Тенты для бассейнов: особенности выбора
Наличие бассейна на даче является прекрасной возможностью искупаться в жару, поиграть в водные игры с друзьями или просто отдохнуть. Такой отдых может сильно испортить только одно — регулярная очистка бассейна от мусора. В этом сможет помочь надежное покрытие для бассейна, которое защитит
2-июн-2020, 15:4789
Как защитить себя от шума на производстве
Как показывают многочисленные исследования, шум имеет довольно негативное влияние на человеческий организм в целом.
1-июн-2020, 21:15148
Критерии выбора строительного пылесоса
Промышленные пылесосы, как правило, используют на предприятиях либо стройплощадках, поскольку они созданы специально для использования в агрессивной среде – для уборки разнообразного промышленного и строительного мусора, в частности, токсических отходов.
1-июн-2020, 17:00125
Детектив - таинственный жанр
Детектив относится к приключенческой литературе, имеющей сторонников в разных странах
1-июн-2020, 16:30132

События

Обновлённые данные про заболевших и умерших от коронавируса в Украине 04.06 (состоянием на 09:00)
По данным Центра общественного здоровья, по состоянию на 09:00 4 июня в Украине 24 823 лабораторно подтвержденных случаев COVID-19
Сегодня, 09:3616
В Афинах посольство США забросали камнями и "коктейлями Молотова"
Полиция применила в ответ светошумовые гранаты и слезоточивый газ
Сегодня, 07:0046
Еще 10 участников перестрелки в Броварах арестовал суд
Речь идет о задержанных участниках стрельбы, которые "выступили" на стороне местных перевозчиков
Сегодня, 06:0047
В июле возобновить рейсы из Украины в Италию планирует Ryanair
Рейсы планируют открыть уже с 6 июля
Сегодня, 05:0051
Задержанного украинца ФСБ расспрашивало как охраняется админграница с Крымом
Адвокат рекомендовал ему не отвечать на эти вопросы
Сегодня, 03:0069
Решение о новом ослаблении карантина было опубликовано
Новые ослабления вступят в силу в ближайшие дни
Вчера, 19:1898