Чому на турецьких курортах знижують ціни?!

Чому на турецьких курортах знижують ціни?!
Готелі на курортах Туреччини знижують вартість проживання на 20%. У готелях не вистачає туристів
Близько 10 днів тому турецькі готельєри почали надсилати туристичним операторам інформацію про зниження вартості проживання, розповідає комерційний директор туроператора TEZ TOUR в Україні Аркадій Маслов. «Тому туроператори стали знижувати вартість турів для відпочивальників», — говорить він. Перед початком туристичного сезону планували залучити більшу кількість туристів і підвищили свої розцінки на 20%. Але прогнози турецьких експертів не виправдалися і тепер турки змушені знижувати ціни.
Німці не приїхали, росіяни витрачають трохи більше за українців
Ціни знижують не всі готелі, а тільки ті, які не змогли привабити відпочивальників, розповідає НВ Бізнес директор Центру розвитку туризму Володимир Царук. «Відомі брендові готелі заповнені, а ось деякі п’ятірки і четвірки зіткнулися з нестачею туристів», — уточнює він. Царук каже, що цього року до Туреччини приїхало менше відпочивальників з Німеччини, які посідають перше місце за кількістю відпочивальників у цій країні. Число росіян хоч і збільшується, але більшість з них можуть витратити на відпочинок не більше, ніж середньостатистичний українець. Скорочення туристичного потоку спостерігається і з інших країн ЄС — Голландії, Іспанії, Італії, а також України. Компенсувати втрату мандрівників з європейських країн турецькі готельєри розраховують за рахунок громадян країн СНД.
Головна причина відтоку — підвищення цін на відпочинок цього року в середньому на 20%, про що раніше писав НВ Бізнес. На початку сезону готелі перейшли на розрахунок у євро, в результаті чого тижневий відпочинок у хорошому готелі категорії п’ять зірок коштує в середньому в 1−1,2 тис. євро на двох. Більшість українських туристів переорієнтувалися на Єгипет, де тижневий тур на двох до п’ятизіркового готелю можна купити за 600−700 євро.
«Управління туризму Туреччини цього року скасувало всі спільні маркетингові активності з туристичними операторами, такі як компенсації витрат на авіаперевезення і спільні рекламні кампанії. Оператори стали орієнтуватися на інші курорти», — говорить Аркадій Маслов. Наприклад, цього року туроператори збільшили чартерні програми до Греції, Італії та Іспанії. Володимир Царук каже, що періодично з’являються недорогі пропозиції турів до Європи. Квитки на відпочинок у Хорватії в середині сезону можна придбати за 140−150 євро в обидва боки. «Якщо орендувати недорогу віллу і готувати самостійно, то вартість відпочинку буде нижче, ніж у Туреччині», — говорить він. На відпочинок на курорт Коста-Брава (Іспанія) в готель чотири зірки зі сніданками можна полетіти на тиждень за 900 євро за двох.

 

Літак полетів
Зниження цін на відпочинок у Туреччині може привести до того, що частина туристів полетять на курорти Анталії, Мармаріса або Бодрума, каже директор мережі турагентств «Поїхали з нами» Олег Кулик. «Якщо у сім'ї обмежений бюджет, то для відпочинку вони виберуть Єгипет. Але якщо сім'я готова витратити на подорож 1 тис. євро або більше, то зниження ціни на 100−200 євро може переконати їх віддати перевагу Туреччині», — каже Олег Кулик.
Аркадій Маслов говорить, що в розпал сезону туроператори не збільшуватимуть кількість чартерів на турецькі курорти. «Ще на початку року ми прогнозували, що турецькі готелі будуть знижувати ціни. Це було видно за результатами раннього бронювання, яке завершується в кінці березня. Проводити цінові акції потрібно було ще на початку червня і тоді туристичний потік би зріс», — говорить експерт. Зараз багато туристів купили путівки і не будуть їх здавати навіть заради більш привабливої пропозиції.
Джерело
Статья была интересной?
Поделитесь публикацией со своими друзьями!
 

Новости по теме

Последние новости

Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Новости ТОП-7

Досуг

Как выбрать холодильник с учетом его ключевых характеристик
Не существует универсального совета, следуя которому можно выбрать идеальный холодильник. Если вы планируете его покупку, учитывайте свои финансовые возможности, количество членов семьи и вкусовые предпочтения, касающиеся внешнего оформления.
Вчера, 16:2182
Утепление дома пенопластом: ключевые преимущества
Энергоэффективность дома в условиях активного повышения цен на энергоносители, а, следовательно, и на отопление, - вопрос актуален, и даже очень. И чтобы в зимний период счета, мягко говоря, не поражали Вас заоблачными суммами, самое время позаботится об утеплении собственного жилища.
Вчера, 13:50104
Целебные и лекарственные травы для нашей нервной системы
Врачи и целители разных культур и цивилизаций на протяжении всего времени применяют лекарственные травы для нервной системы, чтобы защитить организм от стресса и беспокойства.
Вчера, 11:40154
Строительство ферм для животных, или Как открыть свиноферму?
Строительство свинофермы – выгодная инвестиция денежных средств. Чтобы избежать ошибок и финансовых потерять, советуем довериться одному подрядчику и заказать проект фермы под ключ.
Вчера, 09:5692
Приобретение жилья в Испании с ВНЖ и без него: в чем разница и что лучше?
При покупке жилья в Испании мало кого интересует получение ВНЖ. Ведь апартаменты покупаются в качестве инвестиций, и проживать в этой стране собираются далеко не все. Но тут есть один нюанс.
26-мая-2020, 21:05108
Цены на ремонтные работы
При планировании ремонта один из наиболее актуальных вопросов – цена вопроса. От бюджета зависит, какие идеи можно реализовать в квартире или офисе, а от которых придется отказаться из-за стоимости.
26-мая-2020, 13:44127

События

Нестор Шуфрич передал в больницы Ужгорода уникальный прибор для выявления COVID-19 и гуманитарную помощь медикам
Издание 7dniv.info ранее сообщало о том, что медики Ужгорода получили очередную партию помощи от представителей партии «Оппозиционная платформа - За Жизнь»
Сегодня, 14:4444
Пик коронавируса прошла Украина
В НАН Украины отметили, что в течение двух недель продолжалась фаза плато
Сегодня, 14:3839
Cтали известны подробности о жертве полицейских - изнасилование в полицейском участке
Сейчас стало известно, что жертву "копов" зовут Неля Вербицкая, она живет с маленькой дочкой в селе Ставы.
Сегодня, 14:1344
Два военных катера с 30-миллиметровыми пушками - Пентагон передаст Украине
Пентагон уведомил Конгресс о том, что Украина достигла прогресса в ключевых реформах и США готовы выделить 125 млн долларов военной помощи
Сегодня, 13:5854
Компания Boeing возобновляет производство моделей 737 Max
Объемы выпуска самолетов пока будут небольшие с целью сохранения качества продукции
Сегодня, 13:5649
Минздрав решили не восстанавливать санэпидемслужбу
Минздрав Украины рассматривает создание противоэпидемиологической службы в составе ведомства, которая выполняла бы ряд определенных важных функций.
Сегодня, 13:3453