Закарпатські правоохоронці та активісти міряли дірки в дорогах Ужгорода (Видео)

Закарпатські правоохоронці та активісти міряли дірки в дорогах Ужгорода
Вулиці міста Ужгорода стали нагадувати автополігони для змагань позашляховиків. Неодноразово ужгородці та гості міста пошкоджували свої автомобілі в ямах, розміри яких далеко перевищували всі допустимі норми, – про це на своєму сайті пише ГО «Спеціальний контроль»
На будь-які звернення у керівників міста одна відповідь – «Немає коштів». Але хочеться нагадати, що податок з транспорту включений до ціни палива. І з кожним літром придбаного палива водії купують право їздити на нормальних дорогах.
«До нас звернулася жителька міста, яка на прехресті вулиць Заньковецької та Достоєвського потрапила у величезну яму та пошкодила колесо. В результаті була змушена придбати нову резину на заміну пошкодженій.    ГО «Спеціальний контроль» разом з Патрульною поліцією Ужгорода зафіксували розміри та розміщення пошкоджень дорожнього покриття на цьому перехресті. Патрульні поліцейські склали рапорт та передали своєму керівництву. Сподіваємося, що результатом буде усунення цих вибоїн та покарання винних за неналежний стан дорожнього покриття», – йдеться у повідомленні.
Але ям по місту дуже багато, небезпека чатує на колеса водіїв майже на всіх вулицях. Тому ми будемо відслідковувати найбільш небезпечні ділянки доріг та залучати Патрульну поліцію до покарання винних за неналежний стан доріг у місті.  

Нашли ошибку в тексте? Сообщите нам о ней: выделите текст и нажмите Ctrl + Enter. Спасибо!
Loading...
вася 25 февраля 2016 13:55
По всій країні такі ями ! Це просто цим самоназваним контролівцям трохи скучно машина на газу та колесать по Ужгороду та шукають людям біду на голову . Незнаю куди дивляться наші органи якшо уж такі активісти та візьми та засип причом тут поліція там є укравтодор ідіть туда там би вам зразу сказали хто ви і куди пійти ....кращеб роботой занялись а нестрадали би хер..... Земля наша чарівна кругла
Андрій 25 февраля 2016 16:19
Я так розумію "Вася" - це працівник автодору?
Вони час не марнують і роблять корисну справу для суспільства. Особливо, якщо виграють справи в судах і отримають відшкодування збитків. Процес вже пішов...
А то що земля кругла, це не означає, що вона повинна бути вся в ямах. Переїдьте пару км за кордон і побачите різницю!

Новости по теме

Последние новости

Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Обсуждения

не могу найти подтверждение данной истории ни на каком другом ресурсе. Пожалуйста предоставьте ссылку на оригинал...
Philip (2019-11-11 21:35:39)
Интересно, чем закончилось? Молодец пацан....
Константин (2019-11-10 15:27:34)
Ця новина була опублікована 6 років тому, але про неї забули...
Хантер (2019-11-09 18:47:55)
Да уж совсем не ждал... Какая неожиданность...
Олечка (2019-11-06 12:30:32)
А вот это очень хорошая новость...
Taras (2019-11-06 12:28:05)